Cestou trollov za krásami norských fjordov, Nórsko, 15.7.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61097288

Cestou trollov za krásami norských fjordov

Nórsko

, Program

Typ


Cestou trollov za krásami norských fjordov

Termín:

15.7.2018 - 22.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


579 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Rámcový program zájazdu
1. deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna(2.nástupné miesto) do Nemecka. Nočný trajekt do Švédska .

2. deň: Dopoludnia návšteva juhozápadného pobrežia , zástavka v Götenburgu , prehliadka centra a prístavu , popoludní zrúcaniny hradu Kungälv a ostrova Tjörn s rybárskymi dedinkami , k večeru ubytovanie , nocľah.

3. deň: Ráno odchod cez most v Svinesundu do Osla , prehliadka centra norskej metropole: radnice , kráľovského paláca , divadlo, univerzita , parlament , katedrála. Okolo poludnia odchod na sever , zástavka v areálu skokanských mostíkov Holmenkollen , neskôr popoludní pokračovanie okolo jazera Mjosa do Lilehammeru ( zástavka v zimnom stredisku športov , možnosť návštevy skanzenu ľudovej architektúry ), večer prechod Romsdalen a údolím rieky Rauma s vodopádmi do Andalsnes - typické rybárske mestečko vo fjordoch , ubytovanie , nocľah.

4. deň: Po raňajkách odchod panoramatickou cestou horských škriatkov trollov do sedla Trollstigen, prechod k najslávnejšiemu fjordu Geiranger , možnosť prehliadky loďou fjordom okolo vodopádu Sedem sestier alebo výjazd autobusom na vyhliadkové miesto nad fjordom - horu Dalsnibba. Popoludní prechod národným parkom Jostedalsbreen do mestečka Olden , pešia prechádzka k ľadovci Briksdal , k večeru prechod na ubytovanie v oblasti Sognefjordov, nocľah.

5. deň: Po raňajkách trajekt cez najväčší fjord Nórska - Sognefjord . Dopoludnia príchod do Bergenu, pešia prehliadka hlavného mesta fjordov a centra nórskych rybárov, popoludní voľno k individuálnym prehliadkam , večer prechod do oblasti náhornej plošiny Hardangervida , zástavka u jedného z najväčších vodopádov Voringfoss, nocľah.

6. deň: Po raňajkách odchod údolím Hallingdal do Osla - návšteva poloostrova Bydg?y , múzea lodí Fram , vikingských lodí, Kon-Tiki, pokračovanie do Švédska , ubytovanie , nocľah.

7.deň: Ráno odchod na trajekt do Dánska , zástavka v Kronborgu (Hamletov hrad ), príchod do Kodane , prehliadka - radnica, kráľovský palác , Malá morská víla , prístav, zábavný park Tivoli, večer odchod na trajekt do Nemecka , pokračovanie cez Nemecko domov.

8.deň: Popoludní príchod do Brna , následne transfer do Bratislavy .
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom, 5 x ubytovanie v mládežníckych hoteloch (prevažne štvorlôžkové izby) 3 x raňajky formou bufetu v Nórsku , trajekty , služby sprievodcu
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie , vstupy.
Poznámky a informácie
GÖTEBORG - OSLO - ANDALSNES - TROLLSTIGEN - OLDEN - BERGEN - KRONBORG - KODAŇ
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK