Berlín - Drážďany - Postupim - Meissen, Nemecko, 14.6.2018, Raňajky
Číslo termínu: 62127537

Berlín - Drážďany - Postupim - Meissen

Nemecko

, ProgramBerlín - Drážďany - Postupim - Meissen

Termín:

14.6.2018 - 17.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

autobus  -0 odjazdových miest

Cena od:


239 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názor CK
Novinka roku 2018!
Navštívte s nami Berlín - mesto , ktoré je rajom pre milovníkov umenia a ktoré sa stalo v 90. rokoch svetovým centrom modernej architektúry . Slávu niekdajšej Pruskej ríše si pripomenieme v Postupime, pozrieme si aj malebné Meissen a taktiež metropolu Drážďany.
Rámcový program zájazdu
1.deň: V ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto) . Smer Praha a Dečín. Krátka zástavka v Hřensku na brehu Labe. Pokračovanie národným parkom Saské Švajčiarsko na Bastei - pieskovcové skalné útvary s vyhliadkovým mostom Basteibrucke. Popoludní príchod do Drážďan , prechádzka so sprievodcom po najvýznamejších pamiatkach starého mesta- Frauenkirche, Semperova opera...Potom možnosť individuálne navštíviť galériu Zwinger. Večer ubytovanie v oblasti Berlína.

2.deň: Po raňajkách okružná jazda a peší okruh mestom, prehliadka najznámejších pamiatok - Alexanderplatz, radnica, televízna veža, Braniborská brána , Reichstag, bulvár Unter den Linden, Kurfurstendamm, Potsdammer Platz. Možnosť navštíviť Olympijský štadión, park zámku Charlottenburg atď.

3.deň: Po raňajkách návšteva Postupimu (UNESCO).- barokové sídlo pruských cisárov, park a zámok Sanssouci a zámoček Cecilienhof, prechádzka centrom mesta. Popoludní možnosť využiť k návšteve niektorého z početných múzeí na Múzejnom ostrove (UNESCO). a inde Egyptské múzeum , Alte Nationalgalerie, Pergamonmuseum, prípadne k nákupom.

4.deň: Po raňajkách odchod do Spreewaldu, biosferická rezervácia UNESCO, lužné oblasti pretkané riečnymi kanálmi , možnosť nechať sa zviesť na loďke , prípadne si požičať lodičku vlastnú a prejsť sa po nespočetných riečnych prameňoch sami. Pokračovanie do Meissenu s krátkou zástavkou pri nádhernom zámku Moritzburg , na ktorom sa natáčala rozprávka Tri oriešky pre Popolušku. Popoludní prehliadka Mesissenu- malebného historického mestečka , ktoré je známe svojou výrobov porcelánu. Odchod cez Prahu do Brna , príchod do Brna okolo 23:00 hod. Následne transfer do Bratislavy.
Základná cena zahŕňa
dopravu luxusným autobusom , 3 x ubytovanie v hoteli, 3 x raňajky , služby sprievodcu.
Základná cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie, vstupy, pobytové taxy, príplatok za 1/1 izbu 65,-eur
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK